Zwiedzanie winnicy i degustacje

Enoturystyka

Enoturystyka zaczyna być coraz bardziej popularna w Naszym kraju. Dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy Państwu możliwość zwiedzenie naszej winnicy oraz spróbowania powstających w niej produktów.

Jest to doskonała okazja dla osób które chciałyby zobaczyć jak wygląda uprawa winorośli bez konieczności udawania się na południe Europy.

KOSZT ZWIEDZANIA:

  • grupy od 1 do 4 osób – 350 zł za grupę,
  • grupy od 5 do 10 osób – 350 zł + 45 zł za każdą kolejną osobę,
  • grupy powyżej 10 osób – 45 zł od osoby.

W cenie tej jest oprowadzenie po winnicy, opowiedzenie jej krótkiej historii oraz degustacja wina. Ilość oraz rodzaj prezentowanych win uzależniona jest od wielkości i preferencji danej grupy.

Wszystko prowadzone jest w języku polskim. Degustacja odbywa się pod zadaszoną wiatą (patrz zdjęcia). Do degustacji podajemy chleb i żółty ser do przejedzenia (aby oczyścić kubki smakowe). Nie wiąże się to z żadnym posiłkiem, ale oczywiście jest możliwość przygotowania czegoś ekstra za dodatkową opłatą (do indywidualnego ustalenia z każdą grupą).

Cała wizyta trwa zazwyczaj około 2 – 2.5 godzin.

Pod samą winnice można podjechać samochodem ale nie można autokarem (ze względu na zbyt wąską drogę). Trzeba dojść jakieś 200 m od miejsca gdzie można zaparkować autokar.

Jednorazowo możemy przyjąć grupę maksymalnie 50 osób.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i zawsze chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

UWAGA WAŻNE! Potwierdzenie dokonania rezerwacji na zwiedzanie winnicy jest wcześniejsza wpłata zadatku na Nasze konto podane na podstronie Kontakt. Kwota zadatku powinna stanowić minimum 50% kosztów zwiedzania a jednocześnie nie może być mniejsza niż 350 zł.

Dwa dni przed zarezerwowanym terminem nie przyjmujemy zmiany wielkości grupy

W przypadku pytań proszę dzwonić pod numer telefonu 501-210-873 lub pisać na adres e-mail 
poczta@krokoszowka-gorska.pl.

Zarezerwuj / zapytaj o termin


    Godz: Min:    (*) pola wymagane