Winnica Krokoszówka Górska

Zwiedzanie winnicy

degustacja-1

Enoturystyka zaczyna być coraz bardziej popularna w Naszym kraju. Dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy Państwu możliwość zwiedzenie naszej winnicy oraz spróbowania powstających w niej produktów.

Jest to doskonała okazja dla osób które chciałyby zobaczyć jak wygląda uprawa winorośli bez konieczności udawania się na południe Europy.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i chętnie odpowiemy na Wasze pytania.
degustacja-2

 

KOSZT ZWIEDZANIA:

  • grupy od 1 do 4 osób – 200 zł za grupę,
  • grupy od 5 do 10 osób – 200 zł + 30 zł za każdą kolejną osobę,
  • grupy powyżej 10 osób – 30 zł od osoby.

W cenie tej jest oprowadzenie po winnicy, opowiedzenie jej krótkiej historii oraz degustacja wina. Ilość oraz rodzaj prezentowanych win uzależniona jest od wielkości i preferencji danej grupy.

Wszystko prowadzone jest w języku polskim. Degustacja odbywa się pod zadaszoną wiatą (patrz zdjęcia). Do degustacji podajemy chleb i żółty ser do przejedzenia. Nie wiąże się to z żadnym posiłkiem, ale oczywiście jest możliwość przygotowania czegoś ekstra za dodatkową opłatą (do indywidualnego ustalenia z każdą grupą).

Cała wizyta trwa zazwyczaj około 2 – 2,5 godzin.

Pod samą winnice można podjechać samochodem ale nie można autokarem (ze względu na zbyt wąską drogę). Trzeba dojść jakieś 200 m od miejsca gdzie można zaparkować autokar.

Jednorazowo możemy przyjąć grupę o wielkości maksymalnie 50 osób.

W sprawie zwiedzania proszę wcześniej umawiać się telefonicznie po numerem 501-210-873 lub piszą na adres poczta@krokoszowka-gorska.pl.

Potwierdzenie dokonania rezerwacji na zwiedzanie winnicy jest wcześniejsza wpłata zadatku na Nasze konto podane na podstronie Kontakt. Kwota zadatku powinna stanowić minimum 50% kosztów zwiedzania a jednocześnie nie może być mniejsza niż 200 zł.

UWAGA! Dwa dni przed zarezerwowanym terminem nie przyjmujemy zmiany wielkości grupy!

Zapraszamy

degustacja-3