Winnica Krokoszówka Górska

Sadzonki winorośli

odmian nadających się do uprawy w Polskich warunkach klimatycznych

MENU

Regulamin zamawiania sadzonek

ZAMAWIANIE:

  1. Składanie zamówień na sadzonki możliwej jest jedynie korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza lub pisząc na adres e-mail: poczta@krokoszowka-gorska.pl
  2. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie. Natomiast w razie jakich wątpliwości można zawsze zadzwonić na numer telefonu podany w sekcji Kontakt
  3. W zamówieniu należy umieścić nazwy wybranych przez siebie odmian sadzonek, ilość sztuk oraz dokładny adres i telefon kontaktowy dla kuriera.
  4. Zamówienie zostaje przez nas przyjęte w chwili gdy na nasze konto wpłynie od Państwa zadatek w wysokości minimum 30% wartości zamówienia, bądź cała kwota. Mają Państwo wtedy pewność, że gdy nadejdzie czas wysyłki, podana w zamówieniu ilość sztuk sadzonek będzie dla Was zarezerwowana.
  5. Zamówienia bez wpłaconego zadatku nie będą realizowane.
  6. Jeśli wpłacali Państwo zadatek to przed zrealizowanie wysyłki prosimy o dopłacenie reszty kwoty zamówienia. Nigdy nie wysyłamy zamówienia które nie jest w całości zapłacone.

DOSTAWA:

  1. Sadzonki wysyłane są jedynie przesyłką kurierską na adres podany w zamówieniu.
  2. Koszt wysyłki podany jest tutaj.
  3. Możliwy jest również odbiór osobisty sadzonek w siedzibie winnicy. Konieczne jest jednak wcześniejsze uzgodnienie z nami terminu obioru.
  4. Zazwyczaj sadzonki wysyłamy do Państwa w dwóch okresach w roku tj. na jesień po zrzuceniu liści i na wiosnę, przed ponownym ich zasadzeniem.